Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klára

Obrazek

Obrazek

Klára miluje koně a proto se rozhodla koupit si velký pozemek pro svoji farmu. Má sestru Kláru (jejich rodiče prostě nemaj fantazii), rodiče zemřeli a holky se rozhodly, že každá bude mít svou farmu. Jejím oblíbeným koněm je Spartak. A jezdí dostihy.

 

 

Tomáš (Tom)

ObrazekObrazek

Tomáš jezdí western, je na to opravdu profík. Dokonce vyhrál i pár velkých závodů. Nejraději má Kaliva a Whiskeyho.

 

 

Magdalena (Magda)

ObrazekObrazek

 Magda se teprve zaučuje do ježdění. Není začátečník, ale ještě nejezdí závodně. Musí toho hodně dopilovat. Její nej kůň je Hvězda.

 

 

Markéta (Mikis)

ObrazekObrazek

Mikis má křečka Mikise a potom dostala svoji přezdívku. Ona jednou zkoušela velký "dětský" dostih. Spadla a zlomila si ruku. Doteď ji má neohebnou. Jinak upe v pohodě skáče stupeň S. Její nej kůň je Tegrt a Spirit.

 

 

Linda

ObrazekObrazek

Linda je profesionální jezdkyně drezury a všestranosti. Vyhrála několik pohárů a její nej koník je Lancelot. Jo a abych nezapomněla, nejvíc závodí v parkuru. Ten jí jde nejvíc.

 

 

Monika (Monča)

ObrazekObrazek

 Monča, profesionální jezdkyně drezury. Když má příležitost závodí, ale taky ráda učí jezdit malý děti. Její nej koníci jsou všichni chladnokrevníci.

 

 

Klára

ObrazekObrazek

Ano, konečně mluvíme o Klářiné sestře Kláře. Klára moc ráda jezdí parkur a jinak ji půjčuju své kamí Lucce. U Kláry ma Klára ráda Portu a Maskula.

 

Obrazek

Tady jsou všichni.